Słodziaki

Data aktualizacji: 11-05-2014

Grupa niepełnosprawnych dzieci dzięki pomocy i zaangażowaniu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Na Przekór" przy ZS nr 31 nagrywają płytę ze sławnymi osobami! Pierwszym artystą, który wystąpił z naszymi maluchami był Artur Barciś.

Relację i zdjęcia można obejrzeć na stronie:
- Express Bydgoski
- TVP

Celem akcji jest pokazanie niepełnosprawnym i ich rodzinom, że Bydgoszcz jest otwarta na ich potrzeby! Dlatego wszystkich, którzy potrzebują pomocy i wsparcia zapraszamy do powyższych placówek, gdzie kadra wykwalifikowanych pedagogów udzieli im pomocy.

Zachęcamy także do wsparcia SŁODZIAKÓW w ich karierze, a także do odwiedzenia stron:
- http://ppp1.bydgoszcz.pl
- http://zs31bydgoszcz.edupage.org
- https://www.facebook.com/stowarzyszenienaprzekor


słodziaki

Małe Formy Teatralne

Dyplom z przeglądu
IX Festiwal Ekspresji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

Data aktualizacji: 12-11-2013

Dnia 23 listopada 2013r. w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbędzie się IX Festiwal Ekspresji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej zorganizowany przez Oddział Bydgoski Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem oraz Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną nr 1 w Bydgoszczy

Spotkanie szkolnych liderów doradztwa zawodowego

Data dodania: 23-10-2013

Zespół poradnictwa zawodowego i szkolnictwa ponadgimnazjalnego Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 ma przyjemność zaprosić szkolnych liderów doradztwa zawodowego na spotkanie w dniu 7 listopada 2013r. o godz. 9.00, w siedzibie naszej poradni przy ul. Jana III Sobieskiego 10, w sali nr 40.

Spotkanie będzie poświęcone między innymi: organizacji pracy zespołu w bieżącym roku szkolnym, realizacji "Szkolnych dni doradztwa zawodowego", tworzeniu sieci samokształcenia liderów doradztwa zawodowego.
Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera
z klas I-III szkoły podstawowej

Data aktualizacji: 16-09-2013

Zapraszamy dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w zajęciach w ramach Treningu Umiejętności Społecznych, które odbywać się będą od lutego do maja 2014 roku w PPP 1, w środy (godzina do ustalenia po zgłoszeniu się uczestników zajęć).

Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do mgr Małgorzaty Kozłowskiej lub mgr Aurelii Grzmot-Bilskiej do końca listopada 2013 roku.
"Szkolne dni doradztwa zawodowego"

Data aktualizacji: 22-08-2013

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy – zespół poradnictwa zawodowego i szkolnictwa ponadgimnazjalnego - realizując strategię rozwoju edukacji na terenie miasta Bydgoszcz (zgodnie z Uchwałą nr XXXVII/779/13 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 30 stycznia 2013r. ) w zakresie doradztwa zawodowego razem ze szkolnymi liderami doradztwa zawodowego opracowała harmonogram „Szkolnych dni doradztwa zawodowego”.

Więcej informacji można pobrać z działu "POMOC" > "INFORMACJE" lub korzystając z poniższego odnośnika.


Harmonogram - Szkolne dni doradztwa zawodowego pobierz
         

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 :: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy