• PRZEDSZKOLA
      nr 4 - ul. Hutnicza 89 - ZS 18
      nr 6 - ul. Pijarów 4 - ZS 8
      nr 7 - ul. Staroszkolna 12 - ZS 6
      nr 9 - ul. Techników 4
      nr 11 - ul. Chołoniewskiego 9
      nr 12 - ul. Kruszyńska 52
      nr 16 - ul. Bukowa 3
      nr 18 - ul. Betoniarzy 2
      nr 19 - ul. Grunwaldzka 13
      nr 20 - ul. Ujejskiego 70
      nr 22 - ul. Paderewskiego 2
      nr 24 - ul. Krucza 5 - ZS 32
      nr 26 "Pod Tęczowym Parasolem" - ul. Markwarta 11
      nr 28 Anglojęzyczne Mały Poliglota - ul. Glinki 147
      nr 31 - ul. Słoneczna 26 - ZS 29
      nr 33 - ul. Skłodowskiej 36a
      nr 34 - ul. Dmowskiego 11
      nr 46 - ul. Zacisze 16 - ZS 34
      nr 49 - ul. Grzymały-Siedleckiego 15
      nr 58 - ul. Niecała 20
      nr 59 - ul. Braniewska 8
      nr 61 - ul. Kąkolowa 21
      nr 66 - ul. Zapolskiej 16
      nr 68 - ul. Rejtana 3
      nr 70 - ul. Bielicka 41
      Przedszkole Dzieciątka Jezus - ul. Orna 6
      Przedszkole Sióstr Elżbietanek - ul. Leszczyńskiego 40
      80 "Królestwo Maciusia" - ul. Pomorska 80
      Przedzkole Niepubliczne "Alf" - ul. Przy Zamczysku
      Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" - ul. Żeglarska 107
      Przedszkole Niepubliczne "Elektromontaż Pomorski" - ul. Koronowska 5
      Przedszkole Niepubliczne "Iguś" - ul. Koronowska 14b
      Przedszkole Niepubliczne "Jagódka" - ul. Lelewela 15a
      Przedszkole Niepubliczne "Kacperek" - ul. Abrahama 1 - Zespół Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum
      Przedszkole Niepubliczne "Kacperkowi Światek" - ul. Wielorybia 18
      Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" - ul. Mazowiecka 22
      Przedszkole Niepubliczne "Ludzikowo" - ul. Dąbrowa 17/1
      Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" - ul. G. Morcinka 10
      Przedszkole Niepubliczne "Panda" - ul. Huculska 8
      Przedszkole Niepubliczne "Pinokio" - ul. Dunikowskiego 4
      Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" - ul. Komuny Paryskiej 9
      Przedszkole Niepubliczne "Przedszkolna Chatka" - ul. A. Grzymały-Siedleckiego 12
      Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" - ul. Pomorska 79
      Przedszkole Niepubliczne "Radość" - ul. Morska 1
      Przedszkole Niepubliczne "Skrzat" - ul. Wiosny Ludów 10
      Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" - ul. Kasprzaka 7
      Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś" - ul. Kruszyńska 16
      Przedszkole Niepubliczne "STEP" - ul. Boh. Westerplatte 4
      Przedszkole Niepubliczne "Tęcza" - ul. Sułkowskiego 60a
      Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Serduszka" - ul. Kossaka 72
      Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" - ul. Izerska 7
      Przedszkole Niepubliczne "Zielona Kraina" - ul. Gliwicka
      Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" - ul. Darłowska 7
      Przedszkole Niepubliczne "Maminki" - ul. Czackiego 8/2
      Przedszkole Niepubliczne "OŚWIATA 1" - ul. Hetmanska 34
      Przedszkole Niepubliczne "OŚWIATA 2" - ul. Śląska 7
      Katolickie Niepubliczne Przedszkole Św. Jadwigi Królowej - ul. Wojska Polskiego 7
      Przedszkole Niepubliczne "ZaSiedmioGóroGród" - ul. Rozłogi 68
      Niepubliczne Przedszkole Specjalne im. Marii Montessori nr I - ul. Jaworowa 5
      Niepubliczne Przedszkole Specjalne im. Marii Montessori nr II - ul. Gdańska 76
      Przedszkole Niepubliczne "Buziaczek" - ul. Modrakowa 55
      Przedszkole Niepubliczne "DEXTER" - ul. Połczyńska 3
      Przedszkole Niepubliczne "SEZAMKOWE" - ul. Modrakowa 83 - Przedszkole nr 1
      Przedszkole Niepubliczne "SEZAMKOWE" - ul. Wojska Polskiego 9 - Przedszkole nr 2
      Przedszkole Niepubliczne "ENSINO" - ul. Pomorska 7a + Punkt Przedszkolny
      Przedszkole Niepubliczne "U KUBUSIA" - ul. Moczyńskiego 5 + Punkt Przedszkolny
      Przedszkole Niepubliczne "Domek Jeżozwierza" - ul. Kołobrzeska 43 + Punkt Przedszkolny
      Akademia Malucha "Perełka" - ul. Łużycka 6
      Punkt Przedszkolny - Uniwersytet Dziecięcy fundacji Kreatywnej Edukacji - ul. Kordeckiego 16/1
      Punkt Przedszkolny "Klub Motylka" - ul. 20 Stycznia 1920r. 16/1
      Punkt Przedszkolny "CZAR DZIECI" - ul. Botaniczna 2a
      Punkt Przedszkolny "Krasnalkowa Rodzinka" - ul. Reja 7
      Punkt Przedszkolny "AKADEMIA MAŁEGO EUROPEJCZYKA" - ul. Łęczycka 5
      Punkt Przedszkolny „MUNGO CLUB” - ul. Moniuszki 7
      Niepubliczny Punkt Przedszkolny BALONIK - ul. Białogardzka 13
      Punkt Przedszkolny Kraina Młodych Odkrywców „Bajkowe Wzgórze” - ul. Nowodworska 25a
      Przedszkole nr 81 - ul. Swarzewska 10 - Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorych w Bydgoszczy
  • SZKOŁY PODSTAWOWE
      nr 2 - ul. Hetmańska 34
      nr 10 - ul. Śląska 7
      nr 14 - ul. Żmudzka 12
      nr 20 - ul. Grabowa 4
      nr 28 - ul. Baczyńskiego 1
      nr 36 - ul. Średnia 98
      nr 37 - ul. Gdańska 122
      nr 38 - ul. Węgierska
      nr 41 - ul. Traugutta 12
      nr 46 - ul. Kombatantów 2
      nr 56 - ul. Bośniacka 3
      nr 58 - ul. Gdańska 53a
      nr 62 - ul. Stawowa 53 - Zespół Szkół i Placówek nr 1
      nr 63 - ul. Goszczyńskiego 3
      Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 - ul. Dwernickiego 10
  • OŚRODKI SZKOLNO - WYCHOWAWCZE
      Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 dla Dzieci i Młodzieży z Upośledzeniem Umysłowym - ul. Graniczna 12 - Szkoła Podstawowa nr 51, Gimnazjum nr 41, Szkoła Przysposabiająca do Pracy
      Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 - ul. Krasińskiego 10 - Szkoła Podstawowa nr 53, Gimnazjum nr 43, XVIII LO, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 10, zkoła Przysposabiająca do Pracy
  • GIMNAZJA
      nr 9 - ul. Gajowa 94
      nr 16 - ul. Bohaterów Kragujewca 10
      nr 20 - ul. Karpacka 30
      nr 22 - ul. Gen. J. Dąbrowskiego 8
      nr 23 - ul. Czackiego 8
      nr 24 - ul. Kościuszki 37a
      nr 25 - ul. Fredry 3
      nr 27 - ul. Kruszwicka 2
      nr 28 - ul. Żeglarska 67
      I Prywatne Gimnazjum - ul. Jagiellońska 2
      Bydgoskie Gimnazjum Społeczne - ul. Wincentego Pola 19
      Gimnazjum Niepubliczne im. Krzysztofa Kolumba - ul. Św. Trójcy 26
      Gimnazjum Edukacji Innowacyjnej w Bydgoszczy - ul. Wojska Polskiego 46a
  • ZESPOŁY SZKÓŁ
      Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - ul. Plac Wolności 9 - Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne, I LO
      Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - ul. Nowodworska 13 - Gimnazjum nr 46, II LO
      Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 - ul. Nowogrodzka 3 - Gimnazjum nr 47, III LO
      Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - ul. Stawowa 39 - Gimnazjum nr 48, IV LO
      Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 - ul. Szarych Szeregów 4a - Gimnazjum nr 49, V LO
      Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 - ul. Staszica 4 - Gimnazjum nr 50, VI LO
      Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 - ul. 11 Listopada 4 - Gimnazjum nr 51, VII LO
      Zespół Szkół nr 1 - ul. Nakielska 11 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe, szkoły dla dorosłych
      Zespół Szkół nr 4 - ul. Nałkowskiej 9 - Gimnazjum nr 17, IX LO
      Zespół Szkół nr 6 - ul. Staroszkolna 12 - Przedszkole nr 7, Szkoła Podstawowa nr 45
      Zespół Szkół nr 7 - ul. Waryńskiego 1 - Gimnazjum nr 36 Specjalne, Szkoła Podstawowa nr 48, XVII LO dla Słabosłyszących
      Zespół Szkół nr 8 - ul. Pijarów 4 - Przedszkole nr 6, Szkoła Podstawowa nr 18, Gimnazjum nr 33
      Zespół Szkół nr 9 - ul. Cicha 59 - Gimnazjum nr 52, XI LO
      Zespół Szkół nr 10 - ul. Karłowicza 2 - Szkoła Podstawowa nr 31, Gimnazjum nr 6 Sportowe
      Zespół Szkół nr 12 - ul. Stawowa 41 - Gimnazjum nr 35, Technikum Elektro-Energetyczne
      Zespół Szkół nr 14 - ul. Kcyńska 49 - Szkoła Podstawowa nr 12 , Gimnazjum nr 37
      Zespół Szkół nr 15 - ul. Czerkaska - Szkoła Podstawowa nr 15, Gimnazjum nr 10, Gimnazjum nr 57 MS
      Zespół Szkół nr 16 - ul. Koronowska 74 - Szkoła Podstawowa nr 16, Gimnazjum nr 29
      Zespół Szkół nr 17 - ul. Kapliczna 7 - Szkoła Podstawowa nr 19, Gimnazjum nr 7
      Zespół Szkół nr 18 - ul. Hutnicza 89 - Przedszkole nr 4, Szkoła Podstawowa nr 22, Gimnazjum nr 12
      Zespół Szkół nr 19 - ul. Grzymały-Siedleckiego 11 - Szkoła Podstawowa nr 25, Gimnazjum nr 38, XXI LO Integracyjne
      Zespół Szkół nr 21 - ul. Bałtycka 59 - Szkoła Podstawowa nr 32, Gimnazjum nr 8 Sportowe
      Zespół Szkół nr 22 - ul. Opławiecka 157 - Szkoła Podstawowa nr 34, Gimnazjum nr 30
      Zespół Szkół nr 23 - ul. Nakielska 273 - Szkoła Podstawowa nr 35, Gimnazjum nr 34
      Zespół Szkół nr 24 - ul. Puszczykowa 11 - Szkoła Podstawowa nr 40, Gimnazjum nr 31, XII LO
      Zespół Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego - ul. Czartoryskiego 18 - Szkoła Podstawowa nr 47, Gimnazjum nr 26 Sportowe, Gimnazjum nr 58 MS
      Zespół Szkół nr 26 - ul. Glinki 117 - Szkoła Podstawowa nr 60, Gimnazjum nr 15 Sportowe
      Zespół Szkół nr 27 - ul. Sardynkowa 7 - Szkoła Podstawowa nr 64, Gimnazjum nr 32
      Zespół Szkół nr 29 - ul. Słoneczna 26 - Przedszkole nr 31, Szkoła Podstawowa nr 13, OR-W
      Zespół Szkół nr 30 Specjalnych - ul. Jesionowa 3a - Szkoła Podstawowa nr 1 Specj., Gimnazjum nr 39 Specj.
      Zespół Szkół nr 31 Specjalnych - ul. Fordońska 17 - Szkoła Podstawowa nr 23 Specj., Gimnazjum nr 40 Specj.
      Zespół Szkół nr 32 - ul. Krucza 5a - Przedszkole nr 24, Szkoła Podstawowa nr 61
      Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorych - ul. Swarzewska 10 - Przedszkole nr 81, Szkoła Podstawowa nr 52, XIX LO
      Zespół Szkół nr 34 - ul. Zacisze 16 - Przedszkole nr 46, Szkoła Podstawowa nr 26
      Zespół Szkół nr 36 - ul. Boh. Westerplatte 2 - Szkoła Podstawowa nr 57, Gimnazjum nr 56
      Zespół Szkół Budowlanych - ul. Pestalozziego 18 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe, szkoły dla dorosłych
      Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych - ul. Gajowa 98 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe, szkoły dla dorosłych
      Zespół Szkół Elektronicznych - ul. Karłowicza 20 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół Gastronomicznych - ul. Konarskiego 5 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe, szkoły dla dorosłych
      Zespół Szkół Handlowych - ul. Kaliska 10 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - ul. Świętej Trójcy 37 - X LO, ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 - ul. Słoneczna 19 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół Medycznych - ul. Swarzewska 10 - VIII LO, ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół Spożywczych - ul. Toruńska 174 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół Samochodowych - ul. Powst. Wlkp. 63 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół dla Dorosłych - ul. Wiślana 27 - Gimnazjum dla Dorosłych, Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Dorosłych
      Zespół Szkół Chemicznych - ul. Łukasiewicza 3 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Zespół Szkół Drzewnych - ul. Toruńska 44 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4
      Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5, Specjalna - ul. Grunwaldzka 41 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
      Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych - ul. Traugutta 5 - Szkoła Podstawowa nr 55 Gimnazjum nr 44
      Pierwszy Zespół Szkół Prywatnych - ul. Jana III Sobieskiego 10, Staszica 4 - Prywatna Szkoła Podstawowa SOKRATES, Prywatne Gimnazjum SOKRATES, Liceum Ogólnokształcące SOKRATES, Gimnazjum MENEDŻER, Liceum Menedżerskie, Technikum Menedżerskie, Zasadnicza Szkoła Zawodowa START
      Zespół Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia - ul. Bełzy 2 - Pomorskie LO, Pomorskie Technikum Gastronomii i Hotelarstwa, Pomorskie Technikum Ekonomiczne, Pomorskie Technikum Drogownictwa, Pomorskie Technikum Geodezyjne, Pomorska Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Pomorskie Technikum Gastronomii i Hotelarstwa dla Dorosłych, Pomorskie Przedszkole Niepubliczne KACPEREK
      International School of Bydgoszcz - ul. Gałczyńskiego 23 - Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące
      Przyszłość - ul. Bohaterów Kragujewca 10, Kijowska 7, Wojska Polskiego 46a - Prywatne Technikum Informatyczne, Prywatne Liceum Ogólnokształcące, Prywatne Technikum Logistyczne, Prywatne Gimnazjum
      Zespół Szkół Katolickich - ul. Nowodworska 17 - Katolicka Szkoła Podstawowa, I Katolickie Gimnazjum, I Katolickie Liceum Ogólnokształcące
      Państwowy Zespół Szkół Plastycznych - ul. Konarskiego 2 - Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Państwowe Liceum Ogólnokształcące
      Państwowy Zespół Szkół Muzycznych - ul. A. Szwalbego 1 - Ogólnokształcące Szkoły Muzyczne Państwowe Szkoły Muzyczne
      Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego - ul. Filmowa 1 - ponadgimnazjalne szkoły zawodowe
  • LICEA OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, TECHNIKA
      I Prywatne Liceum Ogólnokształcące - ul. Jagiellońska 27
      II Społeczne Liceum Ogólnokształcące - ul. Wincentego Pola 19
      Liceum Ogólnokształcące Edukacji Innowacyjnej - ul. Wojska Polskiego 46a
  • CENTRA KSZTAŁCENIA
      Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - ul. Słoneczna nr 1
      Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 - ul. Gajowa 98
      Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1 - ul. Barwna 14
         

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 :: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy